vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

zde můžete nabízet volný kapitál k investování do společnosti nebo poptávat podíl ve společnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rychlozbohatlík
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 16, 2024 10:59 am

vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od Rychlozbohatlík »

Nabízím 500 tisíc Kč pro solidní podnikání. Prosím žádné fondy. Pošlete návrh soukromou zprávou.
Uživatelský avatar
Iluminátor
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 22, 2024 12:31 pm

Re: vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od Iluminátor »

mám nemovitost na Sicílii. Potřebuje investici . Po rekonstrukci lze používat celoročně k turistickýmu ruchu. Nabízím vám spoluúčast.
Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 05, 2024 6:28 pm

Re: vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od Andrej »

Rychlozbohatlík píše: čtv srp 22, 2024 11:19 am Nabízím 500 tisíc Kč pro solidní podnikání.
Mám plán :D Vlastním pozemek ve východních Čechách. Chci postavit větrnou elektrárnu, ale ne ten hnusnej stožár s vrtulí. Chci postavit repliku holandskýho větrnýho mlýnu. Akorát, že místo mlýnice bude generátor a mlýn bude vyrábět elektřinu. Stavební projekt už mám a je schválený. Potřebuji finance na realizaci. Spočetl jsem návratnost do 10-12 let. Pak už bude mlýn vydělávat.
Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 31, 2024 6:19 am

Re: vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od Albert »

Je pravda, že v Česku se dávají státní dotace na pořízení soukromé elektrárny, třeba ze solárních panelů, větrné anebo vodní? Někde jsem také četl, že prý česká vláda dává také dotace na zařízení, které spotřebuje energie ze solárních panelů. Prý když energii vyrobíte a pak najdete způsob jak energii spotřebovat, tak dostanete ještě dotaci na stroj nebo zařízení, které energii zase spotřebuje.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 23, 2023 2:03 pm

Re: vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od Roman »

Ano, čéská vláda dáva dotace na domácí solární elektrárny a další takzvané obnovitelné zdroje elektřiny. To je větrné a vodní elektrárny. Třeba když někdo bydlí u potoka. Jenže dotace dává jen někomu. Je s tím dost podmínek. Jedna ze zásadních podmínek je, že elektrárnu musí instalovat vybraná firma. Ty vybrané firmy mají mnohem vyšší ceny než nevybrané firmy. Mají to vymyšlené tak, že ty dotace končí v kapsách vybraných firem. Má se za to, že vybrané firmy pak dávají podporu politickým stranám.
O tom, že se dávají dotace na spotřebu energie z obnovitelného zdroje, jsem už také slyšel. Prý 4 Kč za spotřebovanou kWh. Takže v létě dotované solární panely vyrábí elektřinu pro kterou není odbyt. Majitel solární elektrárny vytápí elektřinou z jeho solární elektrárny svůj bazén, aby vyrobenou elektřinu spotřeboval. Za to dostane od státu další dotaci 4 Kč / kWh. Dá se to nazvat českým Kocourkovem. :lol:
Uživatelský avatar
australák
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 14, 2024 11:45 am

Re: vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od australák »

Rychlozbohatlík píše: čtv srp 22, 2024 11:19 am Nabízím 500 tisíc Kč pro solidní podnikání.
zdravím, chci založit pštrosí a klokaní farmu. Mám zkušenosti z Austrálie a ve východních Čechách pozemek 4 ha. Potřebuju jen nějaké finance na nakoupení prvních chovných párů pštrosů a klokanů. Hledám zájemce - investora.
Uživatelský avatar
Habanero
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 08, 2024 7:40 am

Re: vložím 500 tisíc Kč do solidního podniku

Příspěvek od Habanero »

australák píše: ned zář 15, 2024 5:04 pm Potřebuju jen nějaké finance na nakoupení prvních chovných párů pštrosů a klokanů. Hledám zájemce - investora.
Kolik stojí párek chovných pštrosů?
Odpovědět