poskytujeme účetní služby

vaše nabídky na poskytnutí služby
Pravidla fóra
Pravidla fóra
Do Předmětu tématu dejte označení NABÍZÍM.

Pokud danou službu nabízíte ještě někde jinde, dejte o tom v inzerátu náležitě vědět.

Veškeré nabídky nejsou vázány zprostředkováním dle anglického obchodního práva ze strany provozovatelů fóra a každý prodejce nese vlastní veškerou zodpovědnost.

Provozovatelé serveru http://www.finmaker.co.uk nenesou žádnou zodpovědnost za obsah inzerátů!

Veškeré inzeráty se automaticky mažou po 30 dnech od data vystavení. Správce, administrátor může nabídku zrušit kdykoliv, pokud to uzná za vhodné.

Za zveřejnění inzerátu je vybírán poplatek £10.-

Jestliže se váš inzerát neobjeví během 24 hodn, pak nám pošlete zprávu.

OK, nyní všeobecně:

1) Forum FinMaker není alternativou k Aukru a eBay
2) Uveďte jasně co nabízíte
3) Neuvádějte odkazy na jiné stránky, kde nabízíte vaše služby.
4) Nevkládejte odkaz na cizí stránky.
5) Nevkládejte inzeráty, aby lidé někam došli si něco koupit nebo někam volali.
6) Nabídky na zprostředkování čehokoliv a na poskytování úvěru, půjčky nebudou zveřejněny
7) Každá nabídka musí začínat "NABÍZÍM"
8) Jestliže nabízíte zboží (věc), musíte uvést cenu
9) Nevkládejte telefonní čísla ani majlové adresy
10) Vaše nabídka bude automaticky smazána po 30 dnech (nebo dříve, pokud to administrátor uzná za žádoucí).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martina
Site Admin
Příspěvky: 47
Registrován: stř pro 06, 2023 5:18 pm

poskytujeme účetní služby

Příspěvek od Martina »

Protože zde na diskuzním fóru stále přibývají dotazy na účetnictví, nabízíme vám vedení a správu vaší účetní evidence a vyhotovení potřebných hlášení.
Uživatelský avatar
Kuchár
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 02, 2024 9:51 am

Re: poskytujeme účetní služby

Příspěvek od Kuchár »

můžu vám nějak poslat podklady pro účetní uzávěrku? Předem děkuji.
Uživatelský avatar
Bartoš
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 18, 2024 7:32 am

Re: poskytujeme účetní služby

Příspěvek od Bartoš »

Martina píše: úte bře 05, 2024 12:56 pm nabízíme vám vedení a správu vaší účetní evidence a vyhotovení potřebných hlášení.
Můžete mi udělat účetní uzávěrku? Mám firmu v Londýně, ale mám tam jen adresu. Z úřadu mi poslali nějaký dopis, že prý mne zveřejnili v nějakým věstníku nebo tak něco. Potřebuji účetní firmu.
Uživatelský avatar
Martina
Site Admin
Příspěvky: 47
Registrován: stř pro 06, 2023 5:18 pm

Re: poskytujeme účetní služby

Příspěvek od Martina »

Zřejmě zveřejnili vaší firmu v Londýnským úředním věstníku. Tam se vypisují firmy, které jsou k likvidaci. Máte poslední 3 měsíce čas, aby jste dal věci do pořádku, odevzdal všechna hlášení, účetní uzávěrky a tak. Když to neuděláte, Vaše firma zanikne. Pošlete mi majlem v ZIP vše co máte k zaúčtování a data Vaší firmy, to je reg. číslo a současné sídlo.
Uživatelský avatar
Alžběta
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 21, 2024 4:38 pm

Re: poskytujeme účetní služby

Příspěvek od Alžběta »

Prosím vás, kam a jak vám můžu poslat moje účetnictví, aby jste mi udělali uzávěrku?
Uživatelský avatar
Jakub
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 20, 2024 8:27 pm

Re: poskytujeme účetní služby

Příspěvek od Jakub »

Kuchár píše: úte dub 02, 2024 10:13 am můžu vám nějak poslat podklady pro účetní uzávěrku? Předem děkuji.
Pro všechny, co se ptají, kam poslat účetní doklady - dole na stránce máte kontakt majlem "Kontaktujte nás":
memberlist.php?mode=contactadmin&sid=d6 ... d126109b32

Až napíšete, dostanete odkaz na web stránku, kam se přihlásíte a uploadujete vaše účetní doklady.
Odpovědět