kde a jak nejlíp inzerovat

vše o marketingu, reklamách, uvedení zboží a služeb na trh
Uživatelský avatar
Aspion
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 11, 2024 5:39 pm

kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Aspion »

Dobrý den,
mám nějakou ideu, nápad co bych chtěl dělat. Myslím si, že o můj nápad může být zájem. ale nevím jak a kde můj nápad inzerovat, kde mám můj nápad prezentovat, představit ho potenciálním zájemcům.
Uživatelský avatar
Marcela
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 01, 2024 8:06 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Marcela »

Nejlepší nápad je ten, o který se sami derou zájemci a sami vám nabízejí peníze na rozjezd. Jestliže naopak musíte investory prosit, je to špatný nápad. Kde inzerovat? Záleží na tom o jaký nápad jde. Nejspíše prezentovat výrobek a inzerovat v té oblasti, kam chodí zájemci. Když vymyslíte nový skvělý rybářský prut, budete muset předvést prut na nějaké rybářské soutěži, inzerovat v časopisech pro rybáře a podobně.
Uživatelský avatar
Venca
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 13, 2024 9:23 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Venca »

V prvé řadě potřebujete pěkný a fungující web stránky. Pokud možno bez mračna cookies, protože cookies odpuzují návštěvníky.
Uživatelský avatar
Vendula
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 19, 2024 8:00 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Vendula »

Tak mi teda poraďte jak takový pěkný web udělat. Kdo to udělá. Ti dnešní web majstři akorát něco splichtějí, co hlásí spoustu chyb nebo to funguje všelijak. Všichni ale chtějí hafo peněz. Už jsem vyzkoušela dva web majstry. Byli to spíš web diletanti. Kontroluju to po nich tak, že adresu s tím co vytvořili rozešlu mezi mé známé, aby se na to jukli a dali mi vědět. Když některý známý hlásí závady, tak "web majstra" vyhodím.
Uživatelský avatar
webátor
Příspěvky: 4
Registrován: úte srp 13, 2024 5:48 pm

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od webátor »

Umím dělat pěkný weby i bez cookies. Dají ale víc práce, než odfláknuté rychlo-weby s cookies.
délám weby na zakázku
Uživatelský avatar
kiwi
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 28, 2024 10:52 pm

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od kiwi »

Vendula píše: pát dub 19, 2024 8:30 am dnešní web majstři akorát něco splichtějí, co hlásí spoustu chyb nebo to funguje všelijak. Všichni ale chtějí hafo peněz. Už jsem vyzkoušela dva web majstry. Byli to spíš web diletanti. Kontroluju to po nich tak, že adresu s tím co vytvořili rozešlu mezi mé známé, aby se na to jukli a dali mi vědět. Když některý známý hlásí závady, tak "web majstra" vyhodím.
Dobře děláš. dneska je webmajstrem kdekdo. Každý primitiv. Třeba 8-leté děcko někde v Africe nebo Asii anebo latinské Americe, které umí ťukat do kláves, se cítí být "webmajstrem". V Česku to samé... :(
Uživatelský avatar
Meluzina
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 29, 2024 10:59 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Meluzina »

Máte někdo nějaký tip na inzertní servery? Kde jsou jaký, kde se dá nabízet zboží a inzerovat?
Uživatelský avatar
Aneta
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 17, 2024 4:07 pm

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Aneta »

Přijde na to co chceš prodávat teda inzerovat a kde to chceš prodávat. Jsou inzertní servry s celosvětovou působností. Klasicky Ebay, který je navíc univerzální, prodává se tam všechno. Pak jsou celosvětový, ale zaměřený jen na něco. Třeba Etsy je celosvětový ale zaměřený na umělecký věci, dárky a podobně. Dál jsou jen lokální inzertní servery. Třeba český Aukro kam chodějí jen Češi a občas asi Slováci. Prodává se tam skoro všecko, taky kradený věci. Když ti někdo vykrade byt, je dobrý si hlídat Aukro, protože tam si pak koupíš zase zpátky to co ti ukradli. :lol: No a potom jsou ještě lokální inzertní servery zaměřený na určitý obor. Tak si vyber.
Uživatelský avatar
australák
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 14, 2024 11:45 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od australák »

Češi mají taky bazoš a nyx. Tyhle oba dva inzertní portály jsou docela oblíbený. Obzvlášť nyx, ten navštěvují hlavně socky.
Uživatelský avatar
Jerry
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 16, 2024 10:26 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Jerry »

Nyx.cz je vysloveně pro socky. Je to diskuzní forum o všem možným. Diskuze tam jsou na úrovni socek, které žijí někde pod širákem. Na nyx.cz je také tržiště. Tam se nabízejí obnošené šaty a boty, vylovené po ulicích z odpadních kontejnerů.
Odpovědět