do čeho investovat

vše o investování, do čeho kde a kdy investovat
Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 09, 2024 9:33 pm

do čeho investovat

Příspěvek od Mirda »

inflace v Česku je ohromná, prý skoro nejvyšší v EU, tak si lámu hlavu kam investovat. Mám začít něco sbírat? Třeba koupit nějakou sbírku známek? Nebo koupit zlato? Dávat prachy investičním firmám se mi moc nechce.
Uživatelský avatar
Tonda
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 08, 2024 7:55 am

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Tonda »

Investice do poštovních známek vyžaduje odvahu a znalosti. Já o tom nic nevím, tak bych do toho nešel. :D
Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 14
Registrován: sob pro 09, 2023 5:51 pm

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Karlos »

záleží kolik chcete investovat. Když máte málo peněz a jste mladý, investujte do sebe, do vzdělání. Jestli jste ve středním věku, můžete investovat do pozemku na venkově. Na stáří jak když najdete. :D
Uživatelský avatar
Jerry
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 16, 2024 10:26 am

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Jerry »

já zatím investuju do mé firmy, aby se rozrůstala :D
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 08, 2024 5:21 pm

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Ivan »

nejlepší investice je do vlastní prezentace a do kontaktů.
Uživatelský avatar
Skrblik
Příspěvky: 12
Registrován: úte bře 05, 2024 8:27 pm

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Skrblik »

nejlepší je investice do zlata. Zlaté mince :D
Uživatelský avatar
Fialka
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 05, 2024 12:22 pm

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Fialka »

Ivan píše: pát bře 08, 2024 5:27 pm nejlepší investice je do vlastní prezentace a do kontaktů.
Přesně tak, správné kontakty mají často nevyčíslitelnou cenu. Taky investuju do kontaktů. Je to investice do budoucnosti.
Uživatelský avatar
Ája
Příspěvky: 4
Registrován: sob pro 09, 2023 4:18 pm

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Ája »

Investoval se dá do čehokoliv, o čem se má za to, že to v nějakém časovém horizontu zvýší svoji hodnotu. Je ale potřeba nezapomínat na to, že pak bude potřeba také najít kupce, někoho, kdo si to koupí.
Uživatelský avatar
Bartoš
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 18, 2024 7:32 am

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Bartoš »

Informace jsou výbornou investicí. Kdo je chytrý tak investuje do informací. Shromažďování informací je stále více lukrativnější byznys. Informace se dají dobře prodat nebo výhodně využít.
Uživatelský avatar
Seznam
Příspěvky: 5
Registrován: pát dub 19, 2024 6:39 am

Re: do čeho investovat

Příspěvek od Seznam »

:D u nás víme už dávno, že informace mají cenu zlata. Proto každýmu návštěvníkovi našeho webu rveme do jeho počítače cookies. Je spousta možností jak získat informace, třeba si vytvoříte nějaký software a ten rozdáte zadarmo mezi lidi. Lidé si jej nainstalují a software vám bude sbírat informace z jejich počítačů a vše vám bude hlásit. Můžete to kamuflovat, jako že odesílá chyby za účelem zlepšení programu. Třeba vymyslete vlastní web-prohlížeč ....
Pak si uděláte vlastní databázi a do ní budete ukládat všechny informace a postupně tak získáte obrovskou zpravodajskou banku dat.
Odpovědět