Spojené království

vše co chcete vědět než založíte firmu
Uživatelský avatar
soldát
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 10, 2023 9:34 am

Re: Spojené království

Příspěvek od soldát »

Je možno založit firmu tak, abych za tou firmou nebyl vidět?
Uživatelský avatar
babiš
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 18, 2024 4:09 pm

Re: Spojené království

Příspěvek od babiš »

Zjistit kdo je za firmou je možné z Rejstříku společností. Mnoho lidí však má zapsanou firmu přes další firmu vedenou v daňových rájích, třeba na Kypru nebo Britských Panenských ostrovech a tak.... Založit firmu inkognito, aby nebylo vidět, kdo je za firmou však nelze. Protože i když se zakládá firma , že její společník je jiná firma například v offshore destinaci, třeba na tom Kypru, tak Rejstřík chce dokumenty od té offshore firmy. Čili Rejstřík vždy bude vědět, kdo je úplně na začátku.
Uživatelský avatar
Fialka
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 05, 2024 12:22 pm

Re: Spojené království

Příspěvek od Fialka »

pracuji teď ve státní správě, na úřadě v ČR. Ale možná budu muset odejít a tak přemýšlím, že si založím firmu, teda ne v ČR samozřejmě. Nechci ale abych byl za firmou vidět, protože budu využívat mé kontakty. Když přes offshore třeba přes Kypr to nejde, je nějaký jiný způsob? Myslím si, že hodně mých kolegů na úřadech nějakým způsobem podniká. Jenže nikdo to nepřizná a nikdo o tom nechce mluvit.
Uživatelský avatar
Skrblik
Příspěvky: 12
Registrován: úte bře 05, 2024 8:27 pm

Re: Spojené království

Příspěvek od Skrblik »

prosím, kolik stojí založení firmy?
Uživatelský avatar
Mickeymouse
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 18, 2024 9:22 am

Re: Spojené království

Příspěvek od Mickeymouse »

prosím vás, když mám záznam v českým RT, je to problém, abych si mohl registrovat u vás v Anglii firmu?
Uživatelský avatar
Venca
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 13, 2024 9:23 am

Re: Spojené království

Příspěvek od Venca »

Mickeymouse píše: úte bře 05, 2024 10:50 pm prosím vás, když mám záznam v českým RT, je to problém, abych si mohl registrovat u vás v Anglii firmu?
já mám taky záznam v RT a navíc jsem trvale v exekuci :D a přitom mám firmu v Anglii. Na firmu v Anglii český exekutor nemůže.
Uživatelský avatar
Alex
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 19, 2024 3:55 pm

Re: Spojené království

Příspěvek od Alex »

Skrblik píše: úte bře 05, 2024 8:37 pm prosím, kolik stojí založení firmy?
Skrblíku :D když si vše vyřídíš sám, tak 20 liber. Je to na tebe moc? Mě založení firmy vyřídila paní Martina za 120 liber za 2 dny.
Uživatelský avatar
Martina
Site Admin
Příspěvky: 47
Registrován: stř pro 06, 2023 5:18 pm

Re: Spojené království

Příspěvek od Martina »

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 14
Registrován: sob pro 09, 2023 5:51 pm

Re: Spojené království

Příspěvek od Karlos »

soldát píše: sob led 20, 2024 8:24 pm Je možno založit firmu tak, abych za tou firmou nebyl vidět?
Nelze. viz zde: https://changestoukcompanylaw.campaign. ... -a-glance/
Musíš doložit totožnost, musíš mít registrovanou majlovou adresu. Už žádný majl na gůglu. :D
Uživatelský avatar
soldát
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 10, 2023 9:34 am

Re: Spojené království

Příspěvek od soldát »

Můžete mi někdo říct, jestli lze mít v Anglii firmu podobného typu jako je organizační složka v ČR? Že by si třeba firma ABC LLC se sídlem v USA v Delaware zřídila organizační složku v Anglii?
Odpovědět